TR - EN

Kurumsal

MİSYONUMUZ:


1993 yılında çok ortaklı bir yapıyla bölgede kolektif ruhu geliştirmek ve pekiştirmek için yola çıkan şirketimiz ticari alanda da önemsenen ve bir o kadar etkili konuma sahip olmayı hedeflemektedir. Türkiye çimento sektöründe bir çok manada öncü konumda olmamız, yaptığımız mücadelenin bir yansımasıdır. Elbette gerçekleştirdiğimiz her işte ve attığımız her adımda sorumluluklarımızın farkında hareket ediyoruz. Misyonumuz; geleceğimiz, insanımız, çevremiz ve ilkelerimizle bir bütündür. Bunları asla unutmuyor ve birbirinden ayırt etmiyoruz. Tüm fabrika ve tesislerimizde; sosyal, çevresel, yönetim anlayışı ve çalışma kültürünü dünyanın kabul ettiği standartlara getirmeye devam ediyoruz.  Çabamız ve gayretimiz; ERÇİMSAN ruhunun gittiği yerlere daha fazla şeyler katabilmektir.
 


VİZYONUMUZ:


İçinde bulunduğumuz toplumun yaşam kalitesini yükseltmek, daha güvenli ve refah dolu yarınlara katkı sağlamak için uğraş veriyoruz.  Bizi meydana getiren tüm unsurlar emeklerini ve enerjilerini buna yönelik harcamaktadırlar. Ülkemizin sosyal, çevresel ve ekonomik anlamdaki  kalkınma hedeflerine katkı yapmak bizim için önemli. Bütün bu gerçekler ışığında 2023’e dair ciddi hedeflerimiz ve belirlediğimiz stratejiler bulunmaktadır. Bu ülkenin çıkmazlarının ancak üretim ve hammadde kaynaklarının değerlendirilmesi ile aşılacağına inanıyoruz. Bunları yaparken doğal hayatın bozulmaması ve çevreye yönelik hassasiyetler bizim için vazgeçilmezdir.

KAVÇİM ÇİMENTO SANAYİ T.A.Ş. TİC. A.Ş.
Bekdemir Mah. Yukarı Bekdemir Sk. No:53-1 55850 Kavak /SAMSUN /TÜRKİYE - Telefon +90 (362) 754 01 00(pbx) Faks +90 (362) 754 01 10


Her Hakkı Saklıdır © 2018